מטפלים

מרכז טיפול

אנחנו משקיעות בתספורת, אנחנו משקיעות בלוק מהמם, לא נפספס את התור ללק ג'ל, אבל לא פחות מזה – אנחנו צריכות להשקיע בחיים הרגשיים שלנו.

במרכז נשי יפו אנחנו רואות מטרה עליונה לטפח, לרפא ולחזק את הנפש של נשים וזוגות ביפו והסביבה. לכן אנחנו עושות הכל כדי לאפשר טיפולים מקצועיים באווירה נעימה ובעלות מסובסדת. 

אחרי תקופה משמעותית בקליניקה את תתרגלי לחיות מתוך חיבור לטוב שבך ולראות את חצי הכוס המלאה ואת התמונה הגדולה. הכוח שלך, הדיוק וההצלחה שלך יגדלו. זה מה שחשוב לנו. 

צוות המטפלים שלנו

רשימת המטפלים והפרטים עליהם:

רחל חברוני

ארומתרפיה ופסיכוארומתרפיה.

לצד תואר במחול ותעודת הוראה רחל מתחמה בארומתרפיה ופסיכוארומתרפיה. כלומר – רוקחות תערובות, משחות ושמנים ויצרנית קוסמטיקה טבעית ומוצרי בישום. מאבחנת בשיחה ואבחון ריח ורוחקת ומטפלת בהתאם במגוון רחב של צרכים.

דפנה שפירא חסון

אמנית, מרצה לאמנות, ומטפלת אישית ורוחנית.

אמנית, מרצה לאמנות ומטפלת אישית ורוחנית. שיטות הריפוי שלה משלבות: ציור, כתיבה, קול, תנועה ומדיטציה בגישה רוחנית הוליסטית ובדגש חיבור גוף-נפש.

הודיה שטרנברג

פסיכולוגית חינוכית מומחית ומדריכה.

פסיכולוגית חינוכית מומחית ומדריכה, מטפלת בשיטה התנהגותית קוגניטיבית (cbt) ומטפלת בחרדה, דיכאון, דימוי עצמי וליווי אישי במצבים מורכבים.

דליה מגנזי

מאמנת אישית למיניות.

עוזרת לנשים להנות יותר מהגוף שלהן ולהנות ביחסים, גם בשגרה וגם במצבי כאבים בקיום יחסים, פערים בחשק ובהגעה לשיא. את מוזמנת ללמוד לשחרר את הראש ולהיות חופשיה בכיף ובעונג.

מיכל לוקר

מטפלת זוגית ויועצת אישות.

עיסוי רחם וליווי תהליכי גוף-נפש סביב מיניות ופוריות לנערות ונשים. 

טל אביטן

ביבליותרפיסטית

מוסמכת MAAT לטיפול באומנויות. עוסקת ליווי אישי בתהליכי חיפוש עצמי וכן בייעוץ לקראת נישואין, תהליכי בירור בקשר הזוגי אצל נשים צעירות.

אילן חסון

אמן, מטפל אישי, זוגי ומשפחתי.

צייר-אמן ומורה ל'חשיבה הכרתית' בשיטת ימימה אביטל ז"ל, מטפל ומנחה סדנאות במגוון שיטות: cbt, דמיון נובע, תמיכה וריפוי רוחני. מתמחה בשחרור חסמים בזוגיות ובהכנה לזוגיות.

רחל מורדו

יועצת בריאות טבעית.

יועצת בריאות טבעית מוסמכת מטעם מכללת 'אילמה' תזונה וליווי לאורח חיים בריא למתמודדים עם מחלות כרוניות כמו גם בעיות בריאות קלות. טיפול בהפרעות אכילה – השמנה או אנרוקסיה – בשיטת 12 הצעדים ובשילוב שיטת ימימה.

מוזמנת ליצור איתנו קשר!